Το Φίτεσε – Τσβόλε παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Φίτεσε φιλοξενεί την Τσβόλε (21:00), για την τρίτη αγωνιστική της Eredivisie, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Μια νίκη και μια ισοπαλία μετράει η Φίτεσε μετά και τις δυο πρώτες αγωνιστικές στο φετινό πρωτάθλημα. Την περασμένη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από τη Βίλεμ, της οποίας επικράτησε με 0-2. Μετά από το “άσφαιρο” πρώτο ημίχρονο, προηγήθηκε στο σκορ με το τέρμα του Γκροτ στο 55′, ενώ στο 70′ ο Μάταβζ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Προηγήθηκε η ισοπαλία 2-2 με τον Άγιαξ, εντός, στην πρεμιέρα. Στα 18 τελευταία εντός της στη διοργάνωση, υπέστη μόλις μια ήττα, μετρώντας ακόμη δέκα νίκες και επτά ισοπαλίες.

Μετά την ήττα της πρεμιέρας από τη Βίλεμ (1-3 εντός) η Τσβόλε υπέστη ακόμη μια ήττα. Την περασμένη αγωνιστική, φιλοξενήθηκε από την Ουτρέχτη, από την οποία και ηττήθηκε με 3-1. Ο Χάμερ στο 16′ είχε δώσει προσωρινά το προβάδισμα στην ομάδα του, ωστόσο η Ουτρέχτη έκανε την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο και πήρε τη νίκη. Συμπλήρωσε έτσι τέσσερα ματς χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα (0-1-3). Στα πέντε τελευταία εκτός της στη διοργάνωση δεν πανηγύρισε κάποιο διπλό, μετρώντας μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.