Το Γιουβέντους – Μπολόνια παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Γιουβέντους υποδέχεται τη Μπολόνια (21:45), για την όγδοη αγωνιστική της Serie A, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Με έξι νίκες και μια ισοπαλία, η Γιουβέντους είναι αήττητη στο φετινό πρωτάθλημα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Ίντερ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Πήρε το προβάδισμα στο τέταρτο λεπτό με τον Ντιμπάλα, δέχθηκε την ισοφάριση με πέναλτι στο 18′, πριν ο Ιγουαΐν διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα, δέκα λεπτά πριν το φινάλε. Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια στο πρωτάθλημα. Νικηφόρα και τα τρία φετινά εντός της στη διοργάνωση.

Χωρίς νίκη εδώ και τέσσερις αναμετρήσεις παραμένει η Μπολόνια, όπου και μετράει από δυο ισοπαλίες και ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Λάτσιο, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Προηγήθηκε δις με τα τέρματα των Κρέιτσι (21′) και Παλάσιο (31′), για να δεχθεί ισάριθμες φορές την ισοφάριση (23′, 39′). Δ’έχθηκε γκολ στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια στο πρωτάθλημα. Στις μια νίκη, δυο ισοπαλίες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.