Το Γκρέμιο – Παλμέιρας παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Γκρέμιο φιλοξενεί την Παλμέιρας (03:00), για την 15η αγωνιστική της βραζιλιάνικης Serie A, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Τέλος έλαβε το αήττητο σερί των έξι αγώνων, με τρεις νίκες και μια ισοπαλία, για την Γκρέμιο. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Φλαμένγκο, εκτός έδρας, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 3-1. Το μοναδικό της τέρμα στην αναμέτρηση αυτή, σημείωσε ο Ράφαελ Γκαλάρδο στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, ισοφαρίζοντας προσωρινά σε 1-1 από το σημείο του πέναλτι. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Παλμέιρας, όπου και μετράει τέσσερις ισοπαλίες και μια ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μπαΐα, εντός έδρας, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Προηγήθηκε δις με τον Ντουντού (13′, 58′), για να δεχθεί ισάριθμες φορές την ισοφάριση από το σημείο του πέναλτι (53′, 85′). Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.