Το Γρανάδα – Οσασούνα παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Γρανάδα υποδέχεται την Οσασούνα (22:00), για την ένατη αγωνιστική της La Liga, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Γρανάδα, μετά από πέντε αναμετρήσεις με απολογισμό τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Ρεάλ Μαδρίτης, απέναντι στην οποία γνώρισε την ήττα με 4-2. Οι Ματσίς (πεν. 69′) και Ντομίνγκος Ντουάρτε (77′) σημείωσαν τα τέρματα της ομάδας τους, μειώνοντας προσωρινά σε 3-1 και 3-2, αντίστοιχα. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Αντιθέτως, στις νίκες επέστρεψε από την πλευρά της η Οσασούνα, μετά από έξι αναμετρήσεις με απολογισμό πέντε ισοπαλίες και μια ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Βιγιαρεάλ, της οποίας επικράτησε με 2-1. Παρότι βρέθηκε πίσω στο πέμπτο μόλις λεπτό, ισοφάρισε προσωρινά με τον Ρονκάλια στο 46′ και στη συνέχεια ολοκλήρωσε την ανατροπή με το τέρμα του Άβιλα, στο 79ο λεπτό. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις μια νίκη, δυο ισοπαλίες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.