Το Κράσνονταρ – Ολυμπιακός με πλήθος αγορών στο Stoiximan.gr

Η Κράσνονταρ υποδέχεται τον Ολυμπιακός (22:00) για τα play-offs του Champions League, και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και δυο αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις η Κράσνονταρ, μετρώντας μια ισοπαλία και μια ήττα. Το Σάββατο, υποδέχθηκε τη Λοκομοτίβ Μόσχας, στα πλαίσια του πρωταθλήματος, με την οποία έμεινε στο 1-1. Βρέθηκε πίσω στο σκορ από το πέμπτο μόλις λεπτό, για να φτάσει εν τέλει στην ισοφάριση με το τέρμα του Σουλεϊμάνοφ, τρία λεπτά πριν από την ανάπαυλα. Είχε προηγηθεί η βαριά ήττα με 4-0 στην έδρα του Ολυμπιακού, για το Champions League. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις. Δυο νίκες και από μια ισοπαλία και ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της στη σεζόν.

Σε αντίθεση με την αποψινή του αντίπαλο, ο Ολυμπιακός προέρχεται από ένα νικηφόρο σερί πέντε διαδοχικών νικών. Το Σάββατο, υποδέχθηκε τον Αστέρα Τρίπολης, στην πρεμιέρα της Super League, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 1-0. Το εύστοχο πέναλτι του Ελ Αραμπί στο έβδομο μόλις λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Έτσι, εξακολουθεί να είναι αήττητος στη φετινή σεζόν, μετρώντας πέντε νίκες και μια ισοπαλία σε όλες τις διοργανώσεις. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα έξι τελευταία παιχνίδια της σε όλες τις διοργανώσεις. Από μια νίκη και ισοπαλία ο εκτός έδρας απολογισμός της στη σεζόν.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.