Το Κρουζέιρο – Σάντος παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Κρουζέιρο φιλοξενεί τη Σάντος (22:00), για την 15η αγωνιστική της βραζιλιάνικης Serie A, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης εδώ και έντεκα αναμετρήσεις η Κρουζέιρο, όπου και μετράει πέντε ισοπαλίες και έξι ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Αβαΐ, εκτός έδρας, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Βρέθηκε δυο φορές πίσω στο σκορ, ωστόσο βρήκε απάντηση και τις δυο, με τους Πέδρο Ρότσα (62′) και Σάσα (90’+3). Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα ο εκτός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Τέλος έλαβε το νικηφόρο σερί των επτά αγώνων για τη Σάντος. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Σάο Πάολο, εκτός έδρας, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 3-2. Ο Εντουάρντο Σάσα στο 44′ είχε δώσει προσωρινά το προβάδισμα στην ομάδα του, πριν οι γηπεδούχοι κάνουν την ανατροπή, ενώ τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε, το αυτογκόλ του Ρανιέλ μείωσε στο τελικό αποτέλεεσμα. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία της παιχνίδια. Τρεις νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.