Το Λεβάντε – Μαγιόρκα με πλήθος αγορών στο Stoiximan.gr

Η Λεβάντε υποδέχεται τη Μαγιόρκα (22:00), για την 14η αγωνιστική της La Liga και το Stoiximan προσφέρει το ματς με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μετά από τις δυο διαδοχικές νίκες που πανηγύρισε κόντρα σε Σοσιεδάδ (1-2 εκτός) και Μπαρτσελόνα (3-1 εντός), η Λεβάντε γνώρισε και πάλι την ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Αθλέτικ Μπιλμπάο, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-1, παρότι είχε προηγηθεί με τον Ποστίγο στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Επιστροφή στις νίκες η Μαγιόρκα, μετά από τρεις αναμετρήσεις με απολογισμό μια ισοπαλία και δυο ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Βιγιαρεάλ, εντός, της οποίας και επικράτησε με 3-1, χάρη στα εύστοχα πέναλτι των Λάγο (13′) και Ντάνι Ροντρίγκεθ (23′), καθώς και το τέρμα του Κούμπο (53′). Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία της παιχνίδια. Στις πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Παράλληλα, το Stoiximan.gr προσφέρει και την αναμέτρηση Μπάγερν Μονάχου – Παναθηναϊκός (21:30) με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.