Το Λεγκανές – Χετάφε παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Λεγκανές φιλοξενεί τη Χετάφε (22:00), για την 20η αγωνιστική της La Liga, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αήττητη σε τέσσερις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα η Λεγκανές, με δυο νίκες και δυο ισοπαλίες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Βαγιαδολίδ, εκτός, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2, παρότι προηγήθηκε δυο φορές στο παιχνίδι με τους Μπρέιθγουεϊτ (4′) και Ρόκε Μέσα (13′). Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, μια ισοπαλία και έξι ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς της.

Δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα για τη Χετάφε, έχοντας προηγηθεί εκείνη κόντρα στη Βιγιαρεάλ (1-0 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Ρεάλ Μαδρίτης, εντός, γνωρίζοντας την ήττα με 0-3. Βρέθηκε πίσω στο 34′ με το αυτογκόλ του Σόρια, δεχόμενη ακόμη δυο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (53′, 90’+6), για το τελικό αποτέλεσμα. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, ούσα αήττητη στις τρεις από τις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (2-1-1).

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.