Το Λέγκια – Ρέιντζερς παίζει στην Bet365

bet365

Η Λέγκια Βαρσοβίας φιλοξενεί τη Ρέιντζερς (21:45), για τα play-offs του Europa League, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Εδώ και επτά αναμετρήσεις ανεξάρτητα από τη διοργάνωση παραμέμει αήττητη η Λέγκια Βαρσοβίας, με απολογισμό τέσσερις νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την Κυριακή, φιλοξένησε τη Ζαγκλέμπιε Λούμπιν, στα πλαίσια της Ekstraklasa, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 1-0, χάρη στο τέρμα του Βέσοβιτς στο 19ο λεπτό. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία της παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις. Εντός έδρας έχει απολογισμό τρεις νίκες, δυο ισοπαλίες και μια ήττα στη σεζόν, ούσα αήττητη στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (2-2-0).

Παράλληλα, εννέα αναμετρήσεις μετράει ως αήττητη η Ρέιντζερς, με απολογισμό οκτώ νίκες και μια ισοπαλία. Την Κυριακή, φιλοξενήθηκε από την Ιστ Φάιφ, στα πλαίσια του League Cup Σκωτίας, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 0-3, χάρη στα τέρματα που σημείωσαν οι Ντεφό (26′), Ντάνλοπ (αυτ. 56′) και Αρίμπο (84′). Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία της παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις. Εκτός έδρας έχει απολογισμό τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία στη σεζόν.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.