Το Λυών – Ζενίτ παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Λυών φιλοξενεί τη Ζενίτ (19:55), για την πρώτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Δεν έχει γευτεί τη χαρά της νίκης εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Λυών, έχοντας απολογισμό δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Την Παρασκευή, αντιμετώπισε την Αμιάν, εκτός, στα πλαίσια της Ligue 1, με την οποία έμεινε στο 2-2. Βρέθηκε πίσω στο 7′, έκανε την ανατροπή πριν την ανάπαυλα με δυο τέρματα του Ντεμπελέ (9′, 34′), πριν δεχθεί την ισοφάριση στις καθυστερήσεις του ματς. Αυτή ήταν και η δεύτερη διαδοχική της ισοπαλία, έχοντας προηγηθεί εκείνη με τη Μπορντό (1-1 εντός). Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα πέντε τελευταία επίσημα παιχνίδια της.

Αντιθέτως, τη δεύτερη διαδοχική της νίκη πανηγύρισε η Ζενίτ, μετά και από εκείνη επί της Σπαρτάκ Μόσχας (0-1 εκτός). Την Παρασκευή, αντιμετώπισε την Άρσεναλ Τούλα, εντός, στα πλαίσια της ρωσική Premier League, της οποίας επικράτησε με 3-1. Πήρε προβάδισμα με τον Τζιούμπα στο πέμπτο μόλις λεπτό, δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση στο 56′, για να επικρατήσει εν τέλει με τα τέρματα των Ντριούσι (πεν. 66′) και Σάτοφ (88′). Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα επτά από τα οκτώ τελευταία επίσημα παιχνίδια της. Επικράτησε στις τέσσερις από τις πέντε φετινές της εξόδους.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.