Το Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ με πλήθος αγορών στο Stoiximan

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υποδέχεται τη Λίβερπουλ (18:30), για την ένατη αγωνιστική της Premier League, και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Δεν έχει πανηγυρίσει νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Νιουκάστλ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το τέρμα που δέχθηκε στο 72ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Εντός έδρας μετράει δυο νίκες και από μια ισοπαλία και ήττα στο φετινό πρωτάθλημα.

Το απόλυτο έχει η Λίβερπουλ, μετά από τις οκτώ πρώτες αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Λέστερ, της οποίας και επικράτησε με 2-1. Αν και προηγήθηκε με τον Μανέ στο 40′, είδε την αντίπαλο της να φέρνει το ματς στα ίσα, δέκα λεπτά πριν από τα 90′. Εν τέλει όμως, το εύστοχο πέναλτι του Μίλνερ στις καθυστερήσεις, της χάρισε και το τρίποντο. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα επτά από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.