Το Μπασακσεχίρ – Ρόμα παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Μπασακσεχίρ υποδέχεται τη Ρόμα (19:55), για την πέμπτη αγωνιστική των ομίλων του Europa League, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αήττητο σερί έντεκα αναμετρήσεων “τρέχει” η Μπασακσεχίρ, έχοντας απολογισμό επτά νίκες και τέσσερις ισοπαλίες, σε όλες τις διοργανώσεις. Την Παρασκευή, αντιμετώπισε τη Γαλατασαράι, εκτός, για τη Süper Lig, στην έδρα της οποίας πανηγύρισε το διπλό, επικρατώντας με 0-1, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Γκούλμπραντσεν στο 78ο λεπτό. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις τέσσερις νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στη σεζόν.

Στα νικηφόρα αποτελέσματα επέστρεψε η Ρόμα, μετά τις δυο σερί ήττες από Γκλάντμπαχ (2-1 εκτός) και Πάρμα (2-0 εκτός). Την Κυριακή, αντιμετώπισε τη Μπρέσια, εντός, για τη Serie A, της οποίας επικράτησε με 3-0, χάρη στα τέρματα που σημείωσαν οι Σμόλινγκ (49′), Μαντσίνι (57′) και Ντζέκο (66′). Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στη σεζόν.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.