Το Παναθηναϊκός – Ατρόμητος παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει τον Ατρόμητο (19:30), για την 20η αγωνιστική της Super League 1, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Δεύτερη διαδοχική νίκη στο πρωτάθλημα για τον Παναθηναϊκός, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί του Πανιωνίου (3-0 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Ξάνθη, εκτός, επικρατώντας με 0-1, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Μακέντα στο 50ο λεπτό. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία του παιχνίδια. Στις τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητος σε τρεις αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα ο Ατρόμητος, με απολογισμό δυο νίκες και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε το Βόλο, εντός, με τον οποίο μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά τελευταία του παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός του, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.