Το Παρί Σεν Ζερμέν – Τουλούζ παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Παρί Σεν Ζερμέν φιλοξενεί την Τουλούζ (22:00), για την τρίτη αγωνιστική της Ligue 1, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα υπέστη η Παρί Σεν Ζερμέν, μετά και τη νίκη της πρεμιέρας με αντίπαλο τη Νιμ (3-0 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξενήθηκε από τη Ρεν, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 2-1. Προηγήθηκε με τον Καβάνι στο 36′, για να δεχθεί την ισοφάριση ένα λεπτό πριν την ανάπαυλα και εν τέλει να γνωρίσει την ήττα με γκολ που δέχθηκε με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου. Αήττητη στα 20 τελευταία μπορστά στο κοινό της για το πρωτάθλημα, μετρώντας 18 νίκες και δυο ισοπαλίες.

Σε δυο αναμετρήσεις για το φετινό πρωτάθλημα η Τουλούζ παραμένει αήττητη, με μια νίκη και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξένησε τη Ντιζόν, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 1-0, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Μακένγκο στο 54ο λεπτό. Είχε προηγηθεί η ισοπαλία 1-1 στην έδρα της Μπρεστ, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Πανηγύρισε μόλις μια νίκη στα εννέα τελευταία ματς που έδωσε για το πρωτάθλημα, όπου μετράει ακόμη από τέσσερις ισοπαλίες και ήττες.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.