Το Πόρτο – Φέγενορντ παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Πόρτο υποδέχεται τη Φέγενορντ (22:00), για την έκτη αγωνιστική των ομίλων του Europa League, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αήττητη σε έξι αναμετρήσεις σε όλες τις διοργανώσεις η Πόρτο, με πέντε νίκες και μια ισοπαλία. Την Κυριακή, αντιμετώπισε τη Μπελενένσες, εκτός, για τη Liga NOS, με την οποία και μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1, ισοφαρίζοντας με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Άλεξ Τέγιες, στο 32′. Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις εννέα νίκες, μια ισοπαλία και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός, τη φετινή σεζόν, επικρατώντας στα τέσσερα πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Αήττητο σερί επτά αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις μετράει και η Φέγενορντ, με τρεις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την Κυριακή, αντιμετώπισε τη Φίτεσε, εκτός, για την Eredivisie, με την οποία και μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία, με τους γηπεδούχους να αστοχούν σε εκτέλεση πέναλτι στο 11ο λεπτό. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, πέντε ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στις τρεις πιο πρόσφατες εξόδους της (1-2-0).

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.