Το Πόρτο – Πάσος Φερέιρα παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Πόρτο υποδέχεται την Πάσος Φερέιρα (22:45), για την 12η αγωνιστική της Liga NOS, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αήττητη σε δέκα αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Πόρτο, με απολογισμό εννέα νίκες και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μποαβίστα, εκτός, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Άλεξ Τέγιες στο ένατο μόλις λεπτό. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία της παιχνίδια. Νικηφόρα και τα πέντε φετινά εντός έδρας παιχνίδια της για το πρωτάθλημα.

Στα νικηφόρα αποτελέσματα επέστρεψε η Πάσος Φερέιρα, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις με απολογισμό μια ισοπαλία και τρεις ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Τοντέλα, εντός, της οποίας και επικράτησε με 1-0, χάρη στο τέρμα που σημείωσε ο Πεδρίνιο Μορέιρα στο 15ο λεπτό. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.