Το Ρίζεσπορ – Γκεντσλερμπιρλίγκι στην Bet365

bet365

Η Ρίζεσπορ ανιτμετωπίζει την Γκεντσλερμπιρλίγκι (19:00), για την 18η αγωνιστική της Süper Lig, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Ρίζεσπορ, παρά τη νίκη που είχε προηγηθεί επί της Μαλάτιασπορ (0-2 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Φενερμπαχτσέ, εντός, γνωρίζοντας την ήττα με 1-2, παρότι είχε ισοφαρίσει προσωρινά με τον Αμπερούν στο 18ο λεπτό. Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία της παιχνίδια. Στις τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα δυο πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια νίκη και μια ισοπαλία, η Γκεντσλερμπιρλίγκι υπέστη και πάλι την ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μπεσίκτας, εκτός, γνωρίζοντας την ήττα με το βαρύ 4-1, παρότι προηγήθηκε με τον Αγιτέ στο 23ο λεπτό. Παράλληλα, ολοκλήρωσε το ματς με εννέα παίκτες, μετά και τις αποβολές των Τσίφτσι (11′) και Πέχλιβαν (36′). Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τέσσερις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.