Το Σάντος – Σεαρά παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Σάντος υποδέχεται τη Σεαρά (01:15), για την 26η αγωνιστική της Serie A, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Ένα αήττητο σερί πέντε αναμετρήσεων “τρέχει” η Σάντος, με τρεις νίκες και δυο ισοπαλίες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Ιντερνασιονάλ, με την οποία αναδείχθηκε μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Ήταν η πρώτη της απώλεια μετά από τρεις σερί νίκες, ενώ για τέταρτη διαδοχική αγωνιστική διατήρησε ανέπαφη την εστία της. Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε τελευταία παιχνίδια της. Στις οκτώ νίκες, τρεις ισοπαλίες και μια ήττα ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στις νίκες επέστρεψε η Σεαρά, μετά από δέκα αναμετρήσεις με τρεις ισοπαλίες και επτά ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Αβαΐ, της οποίας επικράτησε με 1-0, χάρη στο τέρμα του Μπέργκσον στο 90ο λεπτό. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά τελευταία παιχνίδια της. Στις μια νίκη, δυο ισοπαλίες και εννέα ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της στο φετινό πρωτάθλημα.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.