Το Σεβίλλη – Λεβάντε παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Σεβίλλη αντιμετωπίζει τη Λεβάντε (22:00), για τη φάση των “32” του Copa del Rey, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Στα αρνητικά αποτελέσματα επέστρεψε η Σεβίλλη, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις, όπου και μετρούσε τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Το Σάββατο, αντιμετώπισε τη Ρεάλ Μαδρίτης, εκτός, στα πλαίσια της La Liga, γνωρίζοντας την ήττα με 2-1, παρότι ισοφάρισε προσωρινά σε 1-1 με τον Ντε Γιονγκ στο 64ο λεπτό. Σημειώθηκε 2-3 Goals, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις επτά νίκες, τρεις ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Εξακολουθεί να αγνοεί τη νίκη εδώ και τρεις αναμετρήσεις η Λεβάντε, όπου και μετράει μια ισοπαλία και δυο ήττες, ανεξάρτητα από τη διοργάνωση. Το Σάββατο, αντιμετώπισε την Αλαβές, για τη La Liga, εντός, γνωρίζοντας την ήττα με 0-1, μετά από τέρμα που δέχθηκε λίγο μετά τη συμπλήρωση μιας ώρας. Σημειώθηκε G/G, στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.