Το Σέφιλντ – Νιουκάστλ παίζει στην Bet365

bet365

Η Σέφιλντ Γιουνάιτεντ υποδέχεται τη Νιουκάστλ (21:30), για την 15η αγωνιστική της Premier League, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Αήττητη σε επτά αναμετρήσεις η Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, με δυο νίκες και πέντε ισοπαλίες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Γουλβς, εκτός, με την οποία έμεινε 1-1, με τον Μουσέ να ισοφαρίζει για την ομάδα του στο 64ο λεπτό. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι, μετά και την ήττα από την Άστον Βίλα (2-0 εκτός), η Νιουκάστλ δεν πανηγύρισε νίκη. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μάντσεστερ Σίτι, με την οποία έμεινε 2-2, ισοφαρίζοντας ισάριθμες φορές, με τους Βίλεμς (25′) και Σέλβι (88′). Με G/G ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.