Το Σεντ Πάουλι – Χολστάιν Κίελ με πλήθος αγορών στο Stoiximan

Η Σεντ Πάουλι υποδέχεται τη Χολστάιν Κίελ (21:30), για την τέταρτη αγωνιστική της 2. Bundesliga, και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μετά από τρεις αναμετρήσεις στο φετινό πρωτάθλημα, η Σεντ Πάουλι δεν έχει πανηγυρίσει νίκη, μετρώντας μια ισοπαλία και δυο ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξενήθηκε από τη Στουτγκάρδη, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Ευτύχησε να προηγηθεί στο σκορ με τον Ντάελι στο 18′, για να δεχθεί την ισοφάριση με τη συμπλήρωση μιας ώρας, για να ηττηθεί εν τέλει στις καθυστερήσεις. Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια για το πρωτάθλημα.

Την πρώτη της νίκη πανηγύρισε η Χολστάιν Κίελ, μετά από μια ισοπαλία και μια ήττα. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, υποδέχθηκε την Καρλσρούη, κόντρα στην οποία πήρε τη νίκη με 2-1. Μπορεί να βρέθηκε πίσω μετά από 17 λεπτά αγώνα, ωστόσο κατάφερε να κάνει την ανατροπή, χάρη στα δυο τέρματα που σημείωσε ο Λι Γιάε Σουνγκ στο 45ο και στο 64ο λεπτό. Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία της παιχνίδια για το πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.