Το Σπαρτάκ – ΤΣΣΚΑ παίζει στην Bet365

bet365

Η Σπαρτάκ Μόσχας υποδέχεται την ΤΣΣΚΑ Μόσχας (20:00), για την έκτη αγωνιστική της ρωσικής Premier League, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Μετά από τρεις αναμετρήσεις, με απολογισμό δυο ισοπαλίες και μια ήττα, η Σπαρτάκ Μόσχας επέστρεψε και πάλι στις νίκες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Ακμάτ Γκρόζνι, στην έδρα της οποίας πανηγύρισε το διπλό, επικρατώντας με 1-3. Ο Μπακάεφ, με δυο προσωπικά τέρματα (32′, 44′), έδωσε σαφές προβάδισμα στην ομάδα του, με τον Σούρλε να ανεβάζει τον δείκτη στο 0-3 (70′), πριν οι γηπεδούχοι μειώσουν στο τελικό αποτέλεσμα, πέντε λεπτά αργότερα. Με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια που έδωσε στο πρωτάθλημα. Από μια νίκη και ισοπαλία ο εντός έδρας απολογισμός της στη φετινή διοργάνωση, διατηρώντας παράλληλα ανέπαφη την εστία της.

Αήττητο σερί τεσσάρων αναμετρήσεων στο πρωτάθλημα “τρέχει” η ΤΣΣΚΑ Μόσχας, με απολογισμό τρεις νίκες και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Σότσι, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα. Πρώτη απώλεια βαθμών μετά από τρεις διαδοχικές νίκες, ενώ με N/G και Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία πιο πρόσφατα παιχνίδια που έδωσε για το πρωτάθλημα. Από μια νίκη και ισοπαλία ο εκτός έδρας απολογισμός της στη φετινή διοργάνωση.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.