Το Τορίνο – Λέτσε παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Τορίνο υποδέχεται τη Λέτσε (21:45), για την τρίτη αγωνιστική της La Liga, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Από τη δεύτερη νίκη της σε ισάριθμα παιχνίδια στο πρωτάθλημα προέρχεται η Τορίνο, μετά και από εκείνη κόντρα στη Σασουόλο (2-1 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Αταλάντα, εκτός, της οποίας επικράτησε με 2-3. Πήρε τα ηνία του ματς με τον Μπονιφάτσι στο 24′, πριν οι γηπεδούχοι σκοράρουν δις και πάρουν αυτοί το προβάδισμα. Εν τέλει όμως, η “γκρανάτα” έκανε την ολική ανατροπή με τους Μπερενγκέρ (57′) και Ίτσο (66′). Με G/G ολοκληρώθηκαν τα έξι τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις.

Αντιθέτως, τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα υπέστη η Λέτσε, μετά από εκείνη κόντρα στην Ίντερ (4-0). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Ελλάς Βερόνα, γνωρίζοντας την ήττα με 0-1. Το τέρμα που δέχθηκε εννέα λεπτά πριν από το φινάλε, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Με N/G ολοκληρώθηκαν τα τρία φετινά παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις.

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.