Το Τότεναμ – Νιουκάστλ με πλήθος αγορών στο Stoiximan

Η Τότεναμ υποδέχεται τη Νιουκάστλ (18:30), για την τρίτη αγωνιστική της Premier League, και το Stoiximan προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών.

Μετά από δυο αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα, η Τότεναμ παραμένει αήττητη, μετρώντας μια νίκη και μια ισοπαλία. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξενήθηκε από τη Μάντσεστερ Σίτι, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2. Οι “πολίτες” πήραν δυο φορές το προβάδισμα (20′, 35′), για να φτάσουν ισάριθμες φορές στην ισοφάριση οι “πετειονοί” με τους Λαμέλα (23′) και Λούκας Μόουρα (59′), αντίστοιχα. Στα τρία τελευταία της παιχνίδια στο πρωτάθλημα σημειώθηκε G/G και Over 2.5.

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Νιουκάστλ. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, φιλοξενήθηκε από τη Νόριτς, γνωρίζοντας την ήττα με 3-1. Ούσα πίσω στο σκορ με τρία τέρματα, κατάφερε απλά να μειώσει στο τελικό αποτέλεσμα, με το τέρμα του Σέβλεϊ, στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. Είχε προηγηθεί η εντός έδρας ήττα από την Άρσεναλ (0-1), στην πρεμιέρα. ΕΣτα πέντε τελευταία της παιχνίδια στο πρωτάθλημα, πανηγύριζε μια νίκη, μετρώντας ακόμη μια ισοπαλία και τρεις ήττες.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.