Το Τουλούζ – Μαρσέιγ παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Τουλούζ υποδέχεται τη Μαρσέιγ (22:00), για την 14η αγωνιστική της Ligue 1, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Tρίτη διαδοχική ήττα στο πρωτάθλημα για την Τουλούζ, μετά και από εκείνες κόντρα σε Ρεν (3-2 εκτός) και Λυών (2-3 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Μονπελιέ, εκτός, στην έδρα της οποίας γνώρισε μια βαριά ήττα με 3-0. Βρέθηκε πίσω στο 43′, για να δεχθεί ακόμη δυο τέρματα στο δεύτερο ημίχρονο (59′, 75′). Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα έξι τελευταία της παιχνίδια. Στις τρεις νίκες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η Μαρσέιγ, από την πλευρά της, προέρχεται από τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα, μετά και από εκείνη κόντρα στη Λιλ (2-1 εντός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Λυών, εντός, επικρατώντας με 2-1, χάρη στα τέρματα που σημείωσε ο Παγιέ (πεν. 18′, 39′). Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα έξι τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.