Το Φιορεντίνα – Ίντερ παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Φιορεντίνα υποδέχεται την Ίντερ (21:45), για την 16η αγωνιστική της Serie A, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Δεν πανηγύρισε νίκη εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Φιορεντίνα, μετρώντας χαρακτηριστικά μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Τορίνο, εκτός, γνωρίζοντας την ήττα με 2-1, όπου κατάφερε απλά να μειώσει στο τελικό αποτέλεσμα με τον Κάσερες, στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Με G/G ολοκληρώθηκαν τα πέντε από τα επτά τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη σε οκτώ αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Ίντερ, όπου και μετράει έξι νίκες και δυο ισοπαλίες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Ρόμα, εκτός, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα εννέα από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια. Στις επτά νίκες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα. Μεσοβδόμαδα, ηττήθηκε με 1-2 από τη Μπαρτσελόνα, εντός, για το Champions League.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.