Το Τζένοα – Σαμπντόρια παίζει στην Bet365 με κορυφαίες αποδόσεις

bet365

Η Τζένοα υποδέχεται τη Σαμπντόρια (21:45), για την 16η αγωνιστική της Serie A, και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με πλήθος κορυφαίων στοιχημάτων!

Δεν έχει πανηγυρίσει νίκη εδώ και έξι αναμετρήσεις η Τζένοα, έχοντας απολογισμό από τρεις ισοπαλίες και ήττες. Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε τη Λέτσε, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2, παρότι προηγήθηκε με 0-2 στο πρώτο ημίχρονο, με τα τέρματα των Πάντεφ (31′) και Κρισίτο (πεν. 45’+5). Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις δυο νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα για τη Σαμπντόρια, μετά και από εκείνη επί της Κάλιαρι (4-3 εκτός). Στα πλαίσια της προηγούμενης αγωνιστικής, αντιμετώπισε την Πάρμα, γνωρίζοντας την ήττα με 0-1, μετά από το τέρμα που δέχθηκε στο 21ο λεπτό της αναμέτρησης και με τον Κουλιαρέλα να αστοχεί σε εκτέλεση πέναλτι στο 77′. Με G/G και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια. Στις μια νίκη και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.