Κουπόνι Στοιχήματος (17/07): Κλείνουν οι θέσεις

kouponi stoiximatos

Στους αγώνες ρεβάνς του πρώτου προκριματικού γύρου του Champions League αλλά και του Europa League, αλλά και στο μικρό τελικό του Copa Africa, στρέφεται και σήμετα Τετάρτη (17/07), το ενδιαφέρον στο κουπόνι πάμε στοίχημα.

Τυνησία – Νιγηρία

Στο μικρό τελικό του Copa Africa, η Τυνησία αντιμετωπίζει τη Νιγηρία (22:00). Οι Τυνήσιοι “λύγισαν” στην παράταση από τη Σενεγάλη με 1-0, ενώ η Νιγηρία δέχτηκε γκολ “μαχαιριά” στις καθυστερήσεις από την Αλγερία (2-1).

“Σφραγίζουν” τα εισιτήρια για το δεύτερο προκριματικό

Δέκα αγώνες ρεβάνς για τον πρώτο προκριματικό γύρο του Champions League, διεξάγονται απόψε. Η “αυλαία” ανοίγει στις 19:30 με τη Ρίγα να υποδέχεται τη Ντάνταλκ, ενώ στις 20:00 είναι προγραμματισμένα τα παιχνίδια ΑΙΚ – Αραράτ, Ρόζενμποργκ – Λίνφιλντ και Καραμπάγκ – Παρτιζάνι. Μισή ώρα αργότερα, η Λουντογκόρετς φιλοξενεί τη Φερεντβάρος, με τις αναμετρήσεις Κλουζ – Αστάνα και Πιάστ Γκλίβιτσε – Μπάτε να ανοίγουν σέντρα στις 21:00. Για τις 21:15 είναι προγραμματισμένα τα Σουτιέσκα – Σλόβαν Μπρατισλάβας και Μάριμπορ – Βαλούρ, με την αυλαία να πέφτει με το παιχνίδι Σέλτικ – Σαράγιεβο στις 21:45.

Τσικχούρα – Φόλα Ες

Σε αγώνα ρεβάνς για τον πρώτο προκριματικό γύρο του Europa League, η Τσίκχουρα υποδέχεται τη Φόλα Ες (19:00). Οι Γεωργιανοί έχουν αποκτήσει προβάδισμα πρόκρισης μετά και τη νίκη με 1-2 στο Λουξεμβούργο, την περασμένη εβδομάδα.